Sirds veselības diena Jelgavas poliklīnikā.

Ceturtdien, 6. decembrī Jelgavas poliklīnikā organizējam Sirds veselības dienu. No plkst. 12.00 – 15.00 Jelgavas iedzīvotāji un poliklīnikas pacienti varēs veikt bezmaksas mirdzaritmijas skrīningu, pārbaudīt pulsu, nosakot ritma traucējumus, kā arī konsultēties ar kardiologu  par mirdzaritmijas profilaksi, diagnostiku un sekmīgu ārstēšanu.
Savukārt no plkst. 15.00 Jelgavas poliklīnikas konferenču zālē uz semināru aicināti Jelgavas pilsētas un novada medicīnas darbinieki.
Semināra tēmas:

• “Kad manam pacientam obligāti jālieto antikoagulanti?” - Prof. Oskars Kalējs, kardiologs, P.Stradiņa KUS Latvijas Kardioloģijas centrs
  • “Antikoagulanti-kardiologu un ģimenes ārstu sadarbība. Turpinājums.” - Dr. Marina Kovaļova, kardiologs, SIA Jelgavas poliklīnika